Junioren

(Voor mobiele versie, toestel kwartslag draaien)

Introductie vooraf
Hieronder de voorlopige indeling van de JO7 t/m JO17. Vanaf komend seizoen willen we wederom iedereen de mogelijkheid geven om 2x per week te trainen. Alleen de JO7-1 traint 1x. Voor dit team zijn we nog op zoek naar een trainer voor de dinsdagavond en 2 begeleiders voor de wedstrijden op zaterdag. Als u vragen over de teamindeling heeft of als u interesse heeft om trainer en/of begeleider te worden, neem dan contact op met Frank Konijn (06-54303708) of Hilco de Boer (vtz@apollo68.nl of 06-13772565). Als uw kind er nog niet bij staat en hij/zij nog lid wil worden (kan ook om alleen te trainen en geen wedstrijden te spelen), dan willen wij u vragen om hem/haar voor eind juni aan te melden. Dat kan via: https://www.apollo68.nl/206/aanmelden-als-lid-junior/.  

Met sportieve groet, 
De Voetbaltechnische commissie


JO7-1 (4 tegen 4, geen keeper)

Namen

  1. El van Dam
  2. Ross Schut
  3. Lorenzo Emmer
  4. Fince Konijn
  5. Jason Kurinda
  6. Jason Klasen
  7. Moos Waal (alleen trainen)

Trainers & begeleiding

Training 1: Woensdag 18:00 uur
Trainer(s) 1: We zoeken nog een vrijwilliger
Begeleider(s) zaterdag: We zoeken nog 1 of 2 vrijwilligers

JO8-1 (6 tegen 6, incl keeper)

Namen

  1. Elise Demoed
  2. Lisa Molenaar
  3. Krissy Vlaar
  4. Lizzy van Schagen
  5. Fenna Koopman
  6. Aiden Manshanden
  7. Jurre van Baar
  8. Siem de Vries

Trainers & begeleiding

Training 1: Dinsdag 18:00 uur
Trainer(s) 1: Jasper Koopman
Training 2: Donderdag 18:00 uur
Trainer(s) 2: Natasja Koopman
Begeleider(s) zaterdag: Natalia Vendel / Jasper Koopman

JO8-2 (6 tegen 6, incl keeper)

Namen

  1. Noell de Gier
  2. Alex van Baar
  3. Boet Klijn
  4. Bruce Hessing
  5. Jens Korst
  6. Djeck Spil
  7. Fabian de Vegt
  8. Mats Vlaar
  9. Stan van Langen (alleen trainen)

Trainers & begeleiding

Training 1: Dinsdag 18:00 uur.
Trainer(s) 1: Mees Bakker
Training 2: Donderdag 18:00 uur
Trainer(s): Sam Kramer
Begeleider(s) zaterdag: Jolanda van der Veer / Madelon van Baar

JO9-1 (6 tegen 6, incl keeper)

Namen

  1. Isa Oudhuis
  2. Janiek van Schagen
  3. Scott Spil
  4. Lenn Schut
  5. Gijs Munster
  6. Hans Klaver
  7. Dirk Klaver
  8. Thijs van Langen (alleen trainen)

Trainers & begeleiding

Training 1: Dinsdag 18:00 uur
Trainer(s) 1: Joris Munster
Training 2: Donderdag 18:00 uur
Trainer(s) 2: Mila Kramer
Begeleider(s) zaterdag: Frank Oudhuis / Joris Munster

JO10-1 (6 tegen 6, incl keeper)

Namen

  1. Henk Jan Dekker
  2. Nick van Baar
  3. Nina Vlaar
  4. Guus de Boer
  5. Jari Koopman
  6. Isa Schaap
  7. Bruno Lutgerink
  8. Figo Konijn

Trainers & begeleiding

Training 1: Dinsdag 18:00 uur
Trainer(s) 1: Frank Konijn
Training 2: Donderdag 18:00 uur
Trainer(s) 2: Rick Schaap
Begeleider(s) zaterdag: Frank Konijn / Rick Schaap

JO11-1 (8 tegen 8, incl keeper)

Namen

  1. Renske van Schagen
  2. Saar Munster
  3. Mirte van Diepen
  4. Timo Roos
  5. Jelte Munster
  6. Merel Zwagerman
  7. Tycho Klok
  8. Leo de Vries
  9. Vince van Dam
  10. Marije Beemster

Trainers & begeleiding

Training 1: Dinsdag 18:00 uur
Trainer(s) 1: Harry Konijn
Training 2: Donderdag 18:00 uur
Trainer(s) 2: Trudy van Diepen
Begeleider(s) zaterdag: Maaike Wever / Sylvia Mak

JO13-1 (11 tegen 11, incl keeper)

Namen

  1. Roos Weel
  2. Sam Engelsma
  3. Riley Toorent
  4. Wietse Smits
  5. Jari Mak
  6. Sep Vlaar
  7. Mike Buisman
  8. Koen Molenaar
  9. Thijmen Klok
  10. Mike Mak
  11. Dex Kruijer
  12. Gino Jonker
  13. Mick Schuiling
  14. Luuk Molenaar
  15. Deverell van Zijde

Trainers & begeleiding

Training 1: Maandag 19:00 
Trainer(s) 1: Tom Schuiling / Ruud Buisman
Training 2: Woensdag 19:00
Trainer(s) 2: John Vlaar / Ruud Mak
Begeleider(s) zaterdag incl vlagger: Tom Schuiling / John Vlaar / John Smits


JO17-1 (11 tegen 11, incl keeper)

Namen

  1. Yari Stout
  2. Vince Botterhuis
  3. Boet Bakker
  4. Mick Metzelaar
  5. Kaya Schipper
  6. Jelle Smits
  7. Don van Schagen
  8. Dion Koning
  9. Yamen Al Shikh
  10. Randy Toorent
  11. Sam Brink
  12. Leon Appelman
  13. Milan Appelman
  14. Roberto Emmer 
  15. Levi Kramer

Trainers & begeleiding

Training 1: Dinsdag 19:00 
Trainer(s) 1: Dennis Klasen en .... (we zoeken nog iemand)
Training 2: Donderdag 19:00
Trainer(s) 2: Dennis Klasen / Pim Vlaar
Begeleider(s) zaterdag incl vlagger: Dennis Klasen / Pim Vlaar

 

voeg je eigen gadgets toe aan deze pagina!