Junioren

(Voor mobiele versie, toestel kwartslag draaien)

Introductie vooraf
Hieronder de voorlopige indeling van de JO7 t/m JO15. De indelingen van de JO17 en senioren volgen nog. Vanaf komend seizoen willen we iedereen de mogelijkheid geven om 2x per week te trainen. 
Om dit mogelijk te maken en de wedstrijden goed te kunnen begeleiden zijn we grotendeels rond, maar voor een aantal teams nog op zoek naar trainers en begeleiders. 
 
Als u vragen over de teamindeling heeft of als u interesse heeft om trainer en/of begeleider te worden, neem dan contact op met bestuurslid voetbaltechnische zaken Hilco de Boer (vtz@apollo68.nl of 0613772565).
 
Als uw kind er nog niet bij staat en hij/zij nog lid wil worden (kan ook om alleen te trainen en geen wedstrijden te spelen), dan willen wij u vragen om hem/haar voor eind juni aan te melden. Dat kan via: https://www.apollo68.nl/206/aanmelden-als-lid-junior/.  
 
Met sportieve groet,
 
De Voetbaltechnische commissie


JO7-1 (4 tegen 4, geen keeper)

Namen

  1. Alex van Baar
  2. Boet Klijn
  3. Jens Korst
  4. Djeck Spil
  5. Fabian de Vegt
  6. Bruce Hessing
  7. Stan van Langen (mogelijk alleen trainen)

Trainers & begeleiding

Training 1: Woensdag 18:00 (samen met JO7-2)
Trainer(s) 1: Mees Bakker
Begeleider(s) zaterdag: Jolanda ter Veer en Madelon van Baar

JO7-2 (4 tegen 4, geen keeper)

Namen

  1. Evy Kirunda
  2. Noell de Gier
  3. Fince Konijn
  4. El van dam
  5. Ross Schut

Trainers & begeleiding

Training 1: Woensdag 18:00 (samen met JO7-1)
Trainer(s) 1: Femke Wit
Begeleider(s) zaterdag: Eerste half jaar waarschijnlijk (vanwege jonge leeftijd) alleen trainen. Harry Konijn, 2de helft van het jaar

JO8-1 (6 tegen 6, incl keeper)

Namen

  1. Jari Koopman
  2. Patrick Kirunda
  3. Scott Spil
  4. Gijs Munster
  5. Figo Konijn
  6. Jurre van Baar
  7. Hans Klaver
  8. Dirk Klaver

Trainers & begeleiding

Training 1: Dinsdag 18:00 uur (samen met JO8-2)
Trainer(s) 1: Frank Oudhuis/Frank Konijn
Training 2: Donderdag 18:00 (samen met JO8-2)
Trainer(s) 2: Natasja Koopman/Jasper Koopman
Begeleider(s) zaterdag: Joris Munster/Frank Konijn

JO8-2 (6 tegen 6, incl keeper)

Namen

  1. Lizzy van Schagen
  2. Janiek van Schagen
  3. Lenn Schut
  4. Sem Huisman
  5. Fenna Koopman
  6. Aiden Manshanden
  7. Siem de Vries
  8. Arwen Langedijk (mogelijk alleen trainen)

Trainers & begeleiding

Training 1: Dinsdag 18:00 uur (samen met JO8-1)
Trainer(s) 1: Frank Oudhuis/Frank Konijn
Training 2: Donderdag 18:00 (samen met JO8-1)
Trainer(s) 2: Natasja Koopman/Jasper Koopman
Begeleider(s) zaterdag: Natasja Koopman/Jasper Koopman

JO9-1 (6 tegen 6, incl keeper)

Namen

  1. Henk Jan Dekker
  2. Nick van Baar
  3. Isis Schaap
  4. Bruno Lutgerink
  5. Isa Oudhuis (traint met JO8)
  6. Nina Vlaar
  7. Loe de Vries
  8. Thijs van Langen (mogelijk alleen trainen)

Trainers & begeleiding

Training 1: Dinsdag 18:00 uur (samen met JO10-1)
Trainer(s) 1: Joris Munster en Rik Schaap
Training 2: Donderdag 18:00 uur (samen met JO10-1)
Trainer(s) 2: Harry Konijn/Trudy van Diepen
Begeleider(s) zaterdag: Frank Oudhuis/Rik Schaap

JO10-1 (6 tegen 6, incl keeper)

Namen

  1. Saar Munster
  2. Mirte van Diepen
  3. Timo Roos
  4. Merel Zwagerman
  5. Vince van Dam
  6. Zora Kirunda
  7. Marije Beemster
  8. Renske van Schagen

Trainers & begeleiding

Training 1: Dinsdag 18:00 uur (samen met JO9-1)
Trainer(s) 1: Joris Munster en Rik Schaap
Training 2: Donderdag 18:00 uur (samen met JO9-1)
Trainer(s) 2: Harry Konijn/Trudy van Diepen
Begeleider(s) zaterdag: Maaike Wever/Silvia Mak

JO12-1 (8 tegen 8, incl keeper)

Namen

  1. Wietse Smits
  2. Sep Vlaar
  3. Mike Buisman
  4. Koen Molenaar
  5. Thijmen Klok
  6. Dex Kruijer
  7. Mick Schuiling
  8. Luuk Molenaar
  9. Jari Mak
  10. Benjamin van den Oever

Trainers & begeleiding

Training 1: Maandag 19:00
Trainer(s) 1: Tom Schuiling en we zoeken nog iemand (opgeven via het vrijwilligersformulier of bij Hilco de Boer)
Training 2: Woensdag 19:00
Trainer(s) 2: John Vlaar/Ruud Buisman
Begeleider(s) zaterdag: Tom Schuiling/ John Vlaar/ John Smits

JO15-1 (11 tegen 11, incl keeper)

Namen

  1. Dion Koning
  2. Yamen Al Shikh
  3. Sam Brink
  4. Chris Gurau
  5. Leon Appelman
  6. Milan Appelman
  7. Roos Weel
  8. Sam Engelsma
  9. Levi Kramer
  10. Deverell van Zijde
  11. Ross Dekker
  12. Femke Vlaar
  13. Daan Schuit

Trainers & begeleiding

Training 1: Maandag 19:00 
Trainer(s) 1: Jeroen Munster en we zoeken nog iemand (opgeven via het vrijwilligersformulier of bij Hilco de Boer)
Training 2: Woensdag 19:00
Trainer(s) 2: We zoeken hiervoor nog 2 trainers (opgeven via het vrijwilligersformulier of bij Hilco de Boer)
Begeleider(s) zaterdag: Patrick Dekker/Arjan Kramer

voeg je eigen gadgets toe aan deze pagina!