Senioren

(Voor mobiele versie, toestel kwartslag draaien)

Introductie vooraf
Hieronder de voorlopige indeling van de seniorenteams. Mocht je een aanpassing wensen, laat het ons dan weten.
 
Met sportieve groet,
 
De Voetbaltechnische commissie


Apollo'68 selectie heren 1 & 2 (11 tegen 11)

Namen

  1. Aron de Vries
  2. Bas Weel
  3. Björn Smit
  4. Frank Dignum
  5. Joost Onderdelinden
  6. Jordy Stoop
  7. Juup Dol
  8. Kees Kuilboer
  9. Kevin Vet
  10. Kick Hoogewerf
  11. Liam Vlaar
  12. Lucas de Lange
  13. Marcel Spil
  14. Mark Brouwer
  15. Mark Kramer
  16. Maxim Lerchbaumer
  17. Mees Bakker
  18. Mika Broer
  19. Patrick Wijte
  20. Pepijn Vos
  21. Pieter Vendel
  22. Rico de Jong
  23. Rutger Does
  24. Sam Kramer
  25. Sem Hoogewerf
  26. Stef Weel
  27. Tim Nijboer
  28. Tjibbe Jorritsma
  29. Tom Stoop
  30. Wesley Mol
  31. Wouter Spil
  32. Youri Blom

Trainers & begeleiding

Training 1: Dinsdag 19:30
Trainer(s) 1: Job Zoon + Richard Mol
Training 2: Donderdag 19:30
Trainer(s) + verzorger: Job Zoon + Richard Mol + Joris Wenker + John de Pagter
Begeleider(s) zondag: Job Zoon, Theo Dekker, John de Pagter, Menno Smit, Joris Wenker en Thomas Mak

Apollo_1_2022.JPG


Apollo'68 heren 3 (11 tegen 11)

Namen

  1. Tom Weel
  2. Nick van Diepen
  3. Thijs Klaver
  4. Jeroen Smal
  5. Jack Mol
  6. Thomas Suiker
  7. Leon Roodt (k)
  8. Oscar Loos
  9. Niels Dekker
  10. Jeroen Laan
  11. Frank Waal
  12. Wen Pijper
  13. Hans Klaver
  14. Robin Ostendorf
  15. Richard Vonk
  16. Maarten Spil

Trainers & begeleiding

Training: nvt.
Begeleider(s) zondag: Jeroen Smal

Geeltjesleden Veld:

  1. Sander Zwagerman
  2. Nick Klaver
  3. Joris Munster
  4. Jaap Wagenaar
  5. Jeroen Munster
  6. Joris Molenaar
  7. Peter Dekker
  8. Hilco de Boer
  9. Peter Janson
  10. Calvin Lerchbaumer?
  11. Jim ter Heurne?
  12. Jeroen Spil?

Apollo'68 selectie vrouwen (11 tegen 11)

Namen

  1. Roos Pancras
  2. Marieke Vermaas
  3. Sanne de Boer
  4. Lynn Harsveld
  5. Amy Schipper
  6. Nikita Bakker
  7. Rianne Groenveld
  8. Rosanne Neefjes
  9. Jessica Bankras
  10. Cynthia Bankras
  11. Linda Bijman
  12. Mandy Smit
  13. Selina Bakker
  14. Alida Kuiper
  15. Susan Stoop
  16. Jessica Goossens
  17. Melissa Schilder
  18. Yoëlle van der Pauw - Kraan
  19. Inge Groot
  20. Daniek Stekelbos
  21. Denise Hoogesteger
  22. Iris Zwagerman
  23. Britt Stoop
  24. Esmee Kool
  25. Lonneke Does
  26. Romee Overtoom
  27. Tessa Poland
  28. Lerena Rietbergen
  29. Rianne Vriend
  30. Anouk Braaksma
  31. Celine Klaver

Trainers & begeleiding

Training 1: Dinsdag 20:00 uur
Trainer(s) 1: Chiel Dekker, Rik Bankras en Bart Slijkerman
Training 2: Donderdag 20:00
Trainer(s) 2: Chiel Dekker,  Rik Bankras en Bart Slijkerman
Begeleider(s) zondag: Chiel Dekker, Rik Bankras en Bart Slijkerman

Apollo'68 zaalvoetbal 1 (5 tegen 5, incl keeper)

Namen

  1. Wesley Mol
  2. Lucas de Lange
  3. Sem Hoogewerf
  4. Jordy Stoop (k)
  5. Wouter Spil
  6. Mees Bakker
  7. Mark Brouwer
  8. Sam Kramer
  9. Bas Weel (geeltjeslid)

Begeleiding

Begeleider(s): Joris Wenker

Apollo'68 zaalvoetbal 2 (5 tegen 5, incl keeper)

Namen

  1. Frank Oudhuis (k)
  2. Sander Zwagerman
  3. Maarten Hoogewerf
  4. Patrick Wijte
  5. Joost Onderdelinden
  6. Joris Munster
  7. Jorn Vriend
  8. John Borst (geeltjeslid)
  9. Mark Wijte (geeltjeslid)
  10. Hilco de Boer (geeltjeslid)

Begeleiding

Begeleider(s): Björn Zwagerman

Apollo'68 vrouwen zaalvoetbal 1 (5 tegen 5, incl keeper)

Namen

  1. Lisan Vlaar
  2. Alida Kuiper
  3. Sylvia Mak (k)
  4. Kittie Dudink
  5. Lianne Lighthart
  6. Linda Buis
  7. Natasha Klaver
  8. Alice van Diepen - Groot
  9. Yoëlle van der Paauw-Kraan
  10. Sanne van Langen (geeltjeslid (?))
  11. Inge Reus (geeltjeslid)
  12. Renée van der Lee (geeltjeslid)
  13. Marion Stuveling (geeltjeslid)
  14. Jessica Goossens (geeltjeslid)
  15. Susan Stoop (geeltjeslid)
  16. Nathalie Klaver (?)

Begeleiding

Begeleider(s): Nathalia Vendel

Apollo'68 7 tegen 7

Namen

1. Freek de Boer (7 tegen 7 lid)
2. Thijs de Boer (7 tegen 7 lid)
3. Hilco de Boer (geeltjeslid zaal)
4. John Borst (geeltjeslod zaal)
5. John van Schagen (k) (geeltjeslid zaal)
6. Joris Munster (volledig lid zaal en geeltjeslid veld)
7. Mark Wijte (7 tegen 7 lid en geeltjeslid zaal)
8. Sander Zwagerman (volledig lid zaal en geeltjeslid veld)
9. (Aanvulling - Edwin Manshanden) (7 tegen 7 lid)
10. (Aanvulling - Jacco Munster) (7 tegen 7 lid)
11. (Aanvulling - Robert Poel)
12. (Aanvulling - Marcel Spil) (volledig lid veld)
13. (Aanvulling - Ron Vlaar)

voeg je eigen gadgets toe aan deze pagina!